ilość
szczegół
Opis produktu
Stal CrV, grzechotka 90 zębów, 84 elementy, opakowanie z tworzywa sztucznego.
CECHY:
- Wytrzymała grzechotka w zestawie
- Powłoka antykorozyjna
MATERIAŁ PRODUKTU:
Stal CrV
ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
Odkręcanie i dokręcanie połączeń gwintowanych.
DANE TECHNICZNE:
1/4”, 1/2”
SKŁAD ZESTAWU:- 2 x Grzechotka: 1/4”: 90 T, 1/2”: 90 T
- 1 x Wkrętak do nasadek: 1/4”: 150 mm
- 3 x Klucz sześciokątny imbus: 1.5, 2, 2.5 mm
- 3 x Przedłużka:
1/4”: 100 mm
1/2”: 125 mm, 250 mm - 1 x Przegub uniwersalny: 1/2”
- 2 x Nasadka do świec: 1/2”: 16, 21 mm
- 1 x Redukcja: 3/8” F x 1/2” M
- 1 x Adapter: 1/4” bit: 1/4”
- 26 x Nasadka sześciokątna:
1/4”: 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 mm
1/2”: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 27 mm - 39 x Końcówka bit: