ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Stal CrV, grzechotka 90 zębów, 84 elementy, opakowanie z tworzywa sztucznego.
    CECHY:
    • Wytrzymała grzechotka w zestawie
    • Powłoka antykorozyjna
    MATERIAŁ PRODUKTU:
    Stal CrV
    ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
    Odkręcanie i dokręcanie połączeń gwintowanych.
    DANE TECHNICZNE:
    1/4”, 1/2”
    SKŁAD ZESTAWU:
    • 2 x Grzechotka: 1/4”: 90 T, 1/2”: 90 T
    • 1 x Wkrętak do nasadek: 1/4”: 150 mm
    • 3 x Klucz sześciokątny imbus: 1.5, 2, 2.5 mm
    • 3 x Przedłużka:
      1/4”: 100 mm
      1/2”: 125 mm, 250 mm
    • 1 x Przegub uniwersalny: 1/2”
    • 2 x Nasadka do świec: 1/2”: 16, 21 mm
    • 1 x Redukcja: 3/8” F x 1/2” M
    • 1 x Adapter: 1/4” bit: 1/4”
    • 26 x Nasadka sześciokątna:
      1/4”: 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 mm
      1/2”: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 27 mm