ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    CECHY:
    • Zestaw kluczy nasadowych 1/4”.
    • Grzechotka 90 zębów.
    • Opakowanie z tworzywa sztucznego.
    • Stal CrV.
    • 48 elementów zestawu.
    MATERIAŁ PRODUKTU:
    Stal CrV
    ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
    Odkręcanie i dokręcanie połączeń gwintowanych.
    DANE TECHNICZNE:
    1/4"
    SKŁAD ZESTAWU:
    • 1 x Grzechotka: 1/4”: 90 T
    • 1 x Wkrętak na nasadki: 1/4”: 150 mm
    • 1 x Rękojeść przesuwna: 1/4”: 115 mm
    • 1 x Przedłużka elastyczna: 1/4”: 150mm
    • 4 x Klucz sześciokątny imbus: 2x1.27, 1.5, 2x2, 2.5
    • 2 x Przedłużka: 1/4”: 100 mm, 50 mm
    • 1 x Przegub uniwersalny: 1/4”
    • 1 x Adapter: 1/4”: 30 mm
    • 13 x Nasadka sześciokątna:
      1/4”: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm