ilość
szczegół
Opis produktu
CECHY:
- Zestaw kluczy nasadowych 1/4”.
- Grzechotka 90 zębów.
- Opakowanie z tworzywa sztucznego.
- Stal CrV.
- 48 elementów zestawu.
MATERIAŁ PRODUKTU:
Stal CrV
ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
Odkręcanie i dokręcanie połączeń gwintowanych.
DANE TECHNICZNE:
1/4"
SKŁAD ZESTAWU:- 1 x Grzechotka: 1/4”: 90 T
- 1 x Wkrętak na nasadki: 1/4”: 150 mm
- 1 x Rękojeść przesuwna: 1/4”: 115 mm
- 1 x Przedłużka elastyczna: 1/4”: 150mm
- 4 x Klucz sześciokątny imbus: 2x1.27, 1.5, 2x2, 2.5
- 2 x Przedłużka: 1/4”: 100 mm, 50 mm
- 1 x Przegub uniwersalny: 1/4”
- 1 x Adapter: 1/4”: 30 mm
- 13 x Nasadka sześciokątna:
1/4”: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm - 21 x Klucz trzpieniowy na nasadce: