Dom / Zestaw kluczy nasadowych 1/2”+1/4” 94 elem opakowanie BMC STALCO S011100094 STALCO S011100094
Zestaw kluczy nasadowych 1/2”+1/4” 94 elem opakowanie BMC STALCO S011100094 STALCO S011100094
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Stal CrV, grzechotka 72 zęby, 94 elementy, opakowanie z tworzywa sztucznego.
    CECHY:
    • Wysoka jakość stali CrV.
    • Wysokiej jakości mechanizm grzechotki ze stali CrMo.
    MATERIAŁ PRODUKTU:
    Stal CrV
    ZASTOSOWANIE PRODUKTU:
    Odkręcanie i dokręcanie połączeń gwintowanych.
    DANE TECHNICZNE:
    1/4”, 1/2”
    SKŁAD ZESTAWU:
    • 2 x Grzechotka: 1/4”: 72 T, 1/2”: 72 T
    • 1 x Wkrętak do nasadek: 1/4”: 150 mm
    • 4 x Przedłużka:
      1/4”: 50 mm, 100 mm
      1/2”: 125 mm, 150 mm
    • 1 x Rękojeść przesuwana: 1/4”: 115 mm
    • 1 x Przedłużka: 1/4”
    • 2 x Nasadka do świec: 1/2”: 16 mm, 21 mm
    • 2 x Przegub uniwersalny: 1/4”, 1/2”
    • 3 x Klucz sześciokątny imbus: 1,5, 2, 2,5 mm
    • 1 x Redukcja: 3/8” F x 1/2” M
    • 1 x Adapter: 1/2” bit: 5/16” 8 mm
    • 1 x Przejściówka: 1/4”: 30 mm
    • 31 x Nasadka sześciokątna:
      1/4”: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm,
      1/2”: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 mm
    • 12 x Nasadka głęboka:
      1/4”: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
      1/2”: 14, 15, 17, 19 mm