Dom / Zaślepka termoizolacyjna do kołków KTS ø62 mm STALCO ZTB62-BIAŁA
Zaślepka termoizolacyjna do kołków KTS ø62 mm STALCO ZTB62-BIAŁA
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Koszyk do kołków ma średnicę 63 mm.
    CECHY:
    •     wykonany z tworzywa sztucznego
    •    do stosowania z zaślepkami termoizolacyjnymi ZTB i ZTS
    MATERIAŁ PRODUKTU:
    ZASTOSOWANIE:
    Zestaw do montażu termoizolacji do materiałów budowlanych takich jak: beton klasy C, cegła ceramiczna, beton kruszywowy i beton komórkowy. Sprawdza się przy izolacjach o grubości do 260 mm.
    DANE TECHNICZNE:
    fi62 mm