Dom / Wiertarka udarowa 810W IDS16KVS STALCO S-97217
Wiertarka udarowa 810W IDS16KVS STALCO S-97217
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Funkcjonalna Wiertarka udarowa IDS16KVS STALCO to narzędzie przydatne w czasie prac remontowych i budowlanych. Jest przeznaczona do wiercenia w różnych materiałach budowlanych, a przy pracy z drewnem może obsługiwać wiertła o średnicy nawet 30 mm. Wiertarka udarowa IDS16KVS dysponuje silnikiem o mocy 810 W, co daje bardzo duże możliwości przy wierceniu, a także montażu wkrętów. Uchwyt wiertarski zapewnia pewne pochwycenie akcesoriów wyposażonych w uchwyt o średnicy od 1,5 do 13 mm. Prędkość obrotowa na poziomie 2800 obr/min pozwala na szybkie i dokładne wykonywanie otworów. Dzięki takim parametrom Wiertarka udarowa IDS16KVS znajdzie zastosowanie przy pracach budowlanych, remontach czy drobnych naprawach w domu i wokół niego. Za trwałość w warunkach placu budowy odpowiada lekka i wytrzymała obudowa.
    W zestawie z Wiertarką udarową 810W IDS16KVS znalazł się dodatkowy uchwyt i ogranicznik głębokości wiercenia, które dają jej jeszcze bardziej uniwersalne zastosowanie.
    CECHY I ZALETY
    CECHY:
    • 2 funkcje
    • Regulacja prędkości
    • Blokada włącznika
    • Metalowy uchwyt bezkluczykowy
    • Miękki uchwyt
    DANE TECHNICZNE:
    Moc znamionowa 810W
    Napięcie znamionowe 220-230V
    Częstotliwość znamionowa 50/60HZ
    Natężenie Prądu 3,9A
    Prędkość obrotowa bez obciążenia 0-2800 obr/min
    Częstotliwość udaru 0-44800 ud/min
    Zakres rozwarcia szczęk uchwytu wiertarskiego 1,5-13mm
    Wydajność wiercenia:
    Beton 16mm
    Stal 13mm
    Drewno 30mm