Dom / Wiertarka udarowa 1050W IDS20-2VS STALCO S-97219
Wiertarka udarowa 1050W IDS20-2VS STALCO S-97219
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Uniwersalna Wiertarka udarowa IDS20-2VS jest urządzeniem przeznaczonym do różnorodnych prac budowlanych. Została wyposażona w solidny silnik pracujący w dwóch kierunkach, na dwóch biegach różniących się prędkością obrotów, a także dodatkowo w trybie udaru. W połączeniu ze znaczną mocą daje to ogromne możliwości zastosowania sprzętu w pracach budowlanych, remontowych monterskich, a także warsztatowych. Wiertarka udarowa IDS20-2VS STALCO może skutecznie wykonywać otwory w betonie o średnicy do 20 mm, a w elementach stalowych do 16 mm. Kluczykowy uchwyt wiertarski umożliwia szybką wymianę akcesoriów, których średnica uchwytu mieści się w granicach między 1,5 a 13 mm. Wiertarka udarowa IDS20-2VS dodatkowo jest wyposażona w blokadę i pokrętło regulacji obrotów.
    CECHY I ZALETY
    duża moc silnika - Wiertarka udarowa IDS20-2VS o mocy 1050 W to jedno z najmocniejszych urządzeń tego typu w ofercie STALCO, a taka jednostka napędowa umożliwia skuteczne prace wiertłami do drewna o średnicy nawet 40mm
    CECHY:
    • 2 biegi
    • 2 funkcje
    • Regulacja prędkości
    • Blokada włącznika
    • Miękki uchwyt
    DANE TECHNICZNE:
    Moc znamionowa 1050W
    Napięcie znamionowe 230V
    Częstotliwość znamionowa 50/60HZ
    Natężenie Prądu 4,8A