Dom / Szlifierka kątowa AG125QVS STALCO PERFECT S-98202
Szlifierka kątowa AG125QVS STALCO PERFECT S-98202
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Szlifierka Kątowa 1400W AGP125QVS to profesjonalne elektronarzędzie przeznaczone do obróbki twardych materiałów. Jest wyposażona we wrzeciono z gwintem M14, do którego można zamontować tarcze o średnicy 125 mm i grubości do 8 mm. W zależności od doboru tarczy szlifierka może być stosowana do cięcia lub szlifowania. Takie uniwersalne zastosowanie sprawia, że Szlifierka Kątowa STALCO sprawdza się w pracach warsztatowych i budowlanych. Silnik dysponuje mocą 1400 W, dlatego szlifierka poradzi sobie przy pracy z bardzo twardymi materiałami.
    CECHY I ZALETY
    CECHY:
    • Elektroniczna stabilizacja obrotów ECS
    • Regulacja prędkości
    • Łagodny start
    • Anty restart
    • Szybka regulacja osłony
    DANE TECHNICZNE:
    Moc znamionowa 1400W
    Napięcie znamionowe 230V
    Częstotliwość znamionowa 50 Hz
    Średnica tarczy 125mm
    Prędkość znamionowa 3000-10500 obr/min
    Średnica otworu tarczy tnącej 22,23mm
    Maksymalna grubość tarczy 8mm