Szlifierka do gładzi DWS225BL STALCO S-97264
szczegół
Opis produktu
W pracach ogólnobudowlanych może przydać się szlifierka do gładzi DWS225BL. To urządzenie wykorzystywane jest do wyrównywania powierzchni pokrytych tynkiem lub gładzią. Można zastosować je także do zbierania starych powłok lakierniczych. Szlifierka obsługuje tarcze o średnicy 225 mm, które można łatwo zamocować na padzie. Pozwala to swobodnie i szybko dobierać gradację papieru do charakteru powierzchni i pożądanej dokładności szlifowania.
Szlifierka do gładzi DWS225BL STALCO jest wyposażona w silnik o mocy 500W. Jednostka jest w stanie wprowadzić tarczę w ruch obrotowy o prędkości od 900 do 2100 obr/min. a skokowa regulacja prędkości ułatwia dopasowanie prędkości do charakteru pracy. Silnik jest umiejscowiony na głowicy, co zapewnia dobre wyważenie i duży komfort pracy. Szlifierka jest osadzona na wysięgniku, co pozwala wykonywać prace na większości powierzchni pionowych i poziomych. W obrębie głowicy zastosowano także oświetlenie LED, a wyjście na wąż ssący odkurzacza gwarantuje utrzymanie miejsca pracy w optymalnej czystości.
CECHY I ZALETY
wydajny silnik - urządzenie wyposażono w silnik bezszczotkowy o mocy 500W, który jest w stanie poruszać talerzem o średnicy 225 mm z prędkością nawet 2100 obrotów na minutę
CECHY:- silnik bezszczotkowy
- oświetlenie ledowe
- regulacja prędkości
- składany wysięgnik lub składany drążek
- wysięgnik teleskopowy lub drążek teleskopowy
- odpylanie
DANE TECHNICZNE:
Moc znamionowa: 500W
Napięcie znamionowe: 230V
Częstotliwość: 50Hz
Prędkość bez obciążenia n0: 900-2100 min-1
Średnica talerza szlifierskiego: 225 mm