Dom / Pompa ogrodowa 1100W GPP1100LCD STALCO PERFECT S056198666 STALCO PERFECT S056198666
Pompa ogrodowa 1100W GPP1100LCD STALCO PERFECT S056198666 STALCO PERFECT S056198666
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Pompa zasilana jest napięciem 230V i wyposażona w silnik o mocy 1100W, który zapewnia maksymalny przepływ 4300 l/h oraz wysokie ciśnienie do 4,5 bar. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosząca 47 m umożliwia skuteczne zasilanie systemów nawadniających, zraszaczy oraz punktów poboru wody. Maksymalna głębokość zasysania 8 m pozwala na pobór wody ze studni, zbiorników czy beczek.
    Pompa GPP1100LCD przeznaczona jest do pracy z wodą czystą, o maksymalnej średnicy cząstek stałych do 0,5 mm i maksymalnej temperaturze 35°C. Przyłącze o średnicy G 1 zapewnia kompatybilność z typowymi instalacjami ogrodowymi. Stopień ochrony IPX4 chroni urządzenie przed bryzgami wody podczas pracy na zewnątrz.
    Najważniejsze cechy urządzenia:
    Zaawansowane sterowanie elektroniczne – tryb automatyczny, ciągły i czasowy
    Silnik 1100W – wysokie ciśnienie do 4,5 bar
    Czujnik ciśnienia i czytelny wyświetlacz LCD
    Zabezpieczenie przed pracą na sucho
    Uchwyt transportowy – wygodne przenoszenie
    Dane techniczne:
    • Napięcie znamionowe: 230V
    • Moc znamionowa: 1100W
    • Maks. przepływ: 4300 l/h
    • Maks. ciśnienie: 4,5 bar
    • Maks. wysokość podnoszenia: 47 m
    • Maks. głębokość zasysania: 8m
    • Średnica przyłącza: G 1
    • Maks. średnica cząstek stałych: 0,5 mm
    • Maks. temperatura tłoczonej wody: 35°C