Dom / Piła szablasta 1010W RSS1010VS STALCO S-97250
Piła szablasta 1010W RSS1010VS STALCO S-97250
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Wielofunkcyjna i uniwersalna Piła szablasta RSS1010VS jest narzędziem przeznaczonym do precyzyjnego cięcia w powierzchniach pionowych. Wykorzystywana jest głównie w pracach budowlanych przy pracach w obrębie suchej zabudowy lub konstrukcji szkieletowych. Jest też przydatna w pracach ogrodniczych. Piła szablasta RSS1010VS została wyposażona w silnik o mocy 1010 W, który może pracować z prędkością do 2400 skoków na minutę. Włącznik umożliwiający płynną regulację pozwala na dostosowanie trybu pracy do charakteru ciętego materiału. W zależności od rodzaju zamontowanego brzeszczotu piła może być stosowana do cięcia drewna o grubości do 250 mm, a także stali. Dodatkowo Piła szablasta RSS1010VS STALCO ma regulowaną stopę, co umożliwia szybkie ustawienie właściwej głębokości prowadzenia cięcia.
    CECHY I ZALETY
    CECHY:
    • Regulacja prędkości
    • Blokada włącznika
    • Bezkluczowa wymiana narzędzi
    • Uchwyt typu D
    • Miękki uchwyt
    DANE TECHNICZNE:
    Moc znamionowa 1010W
    Napięcie znamionowe 220-230V
    Częstotliwość znamionowa 50/60 Hz
    Natężenie prądu 4 A
    Częstotliwość skoków na biegu jałowym 300-2400 min-1
    Skok roboczy brzeszczotku 28mm
    Maksymalna głębokość cięcia:
    Drewno 250 mm