Dom / Paca tarka przelotowa STALCO 270 mm STALCO S030437270
Paca tarka przelotowa STALCO 270 mm STALCO S030437270
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Paca tarka przelotowa zbudowana jest na blacie roboczym z wytrzymałego tworzywa sztucznego, na którym osadzone są ostrza wykonane z ocynkowanej blachy o grubości 0,7 mm, odpornej na rdzewienie. Powierzchnia ścierna tarnika wyposażona jest w duże i ostro zakończone otwory, pozwalające na swobodne szlifowanie styropianu, wygładzanie płyt i jednoczesne odprowadzanie ścieranego materiału. Wygodny, ergonomiczny uchwyt tarnika wykonany z tworzywa sztucznego zapewnia komfort pracy.
    ZASTOSOWANIE:
    Paca przeznaczona jest do wyrównania łączeń płyt styropianowych podczas prac dociepleniowych.
    CECHY:
    • wzmocniony blat roboczy z kratownicą - przekłada się na żywotność narzędzia
    • duże otwory - przez które w trakcie pracy odprowadzany jest materiał ścierany
    • blacha ocynkowana z ostrymi, rozmieszczonymi gęsto otworami - zapewnia skuteczne szlifowanie
    DANE TECHNICZNE:
    • długoś 270mm
    • szerokość 145mm