Opaski nylonowe zielone OPP 25 x 100 mm, zielony STALCO PERFECT OPPZ25100
ilość
szczegół
Opis produktu
MATERIAŁ:- Nylon
ZASTOSOWANIE:- DIY i ogrodnictwo
- mocowanie przewodów i węży
- pakowanie
- automotive
- przemysł spożywczy i farmaceutyczny
- obiekty z wymogami HACCP/APPCC (opaski jednorazowe)
SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA:
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA:
- specjalnie zaprojektowana główka opaski zapewnia wyższą odporność na zrywanie
WYTRZYMAŁOŚĆ:- opaski w kolorze zielonym i brązowym są odporne na UV i warunki zewnętrzne
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE:
Szerokość opaski [mm] x Obciążenie [kg]
- 2,5mm - 7,9 kg obciążenia
- 3,6 mm - 17,8 kg obciążenia
- 4,8 mm - 21,8 kg obciążenia
- 7,6mm - 53,4 kg obciążenia
- 8,8mm - 77,9 kg obciążenia