Dom / Opaski nylonowe brązowe OPP 36 x 140 mm, brązowy STALCO PERFECT OPPR36140
Opaski nylonowe brązowe OPP 36 x 140 mm, brązowy STALCO PERFECT OPPR36140
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    MATERIAŁ:
    • Nylon
    ZASTOSOWANIE:
    • DIY i ogrodnictwo
    • mocowanie przewodów i węży
    • pakowanie
    • automotive
    • przemysł spożywczy i farmaceutyczny
    • obiekty z wymogami HACCP/APPCC (opaski jednorazowe)
    SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA:
    WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA:
    • specjalnie zaprojektowana główka opaski zapewnia wyższą odporność na zrywanie
    WEWNĘTRZNE ZĄBKOWANIE:
    • pozwala zamocować opaskę w optymalny sposób bez niszczenia mocowanego przedmiotu
    WYTRZYMAŁOŚĆ:
      • opaski w kolorze zielonym i brązowym są odporne na UV i warunki zewnętrzne
      MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE:
      Szerokość opaski [mm]  x Obciążenie [kg]
      • 2,5mm - 7,9 kg obciążenia
      • 3,6 mm - 17,8 kg obciążenia
      • 4,8 mm - 21,8 kg obciążenia
      • 7,6mm - 53,4 kg obciążenia
      • 8,8mm - 77,9 kg obciążenia