Dom / Myjka wysokociśnieniowa HPC180BI STALCO PERFECT S-98902
Myjka wysokociśnieniowa HPC180BI STALCO PERFECT S-98902
ilość
Dodaj do koszyka
KUP TERAZ
  • szczegół
    Opis produktu
    Myjka wysokociśnieniowa 3000W HPC180B jest urządzeniem przeznaczonym do mycia pojazdów i elementów architektonicznych. Zasilana jest prądem sieciowym i do działania potrzebuje podłączenia do zbiornika wodnego. Myjka wysokociśnieniowa HPC180B STALCO z linii Perfect może korzystać zarówno z wody dostarczanej z sieci, jak i zbiorników czy beczek. W obudowie znalazło się miejsce na pistolet, dysze, a także bęben do zwijania węża wysokociśnieniowego.
    Można stosować ją do prac wokół domu, jednak jej parametry robocze pozwalają na wykorzystanie Myjki wysokociśnieniowej STALCO do profesjonalnych zadań w przemyśle lub budownictwie. Urządzenie dysponuje silnikiem o mocy 3000 W i pompą mosiężną, które zapewniają przepływ 9,2 litra wody na minutę. Przy użyciu dodatkowego detergentu, który wlewany jest do odpowiedniego zbiornika w obudowie, myjka może usuwać najtrudniejsze zabrudzenia. Sprawdzi się przy myciu elewacji budynków, placów czy maszyn budowlanych.
    CECHY I ZALETY
    dobre parametry robocze - spora moc silnika w zestawieniu z dobrą przepustowością i ciśnieniem do 180 bar pozwala na bardzo skuteczne mycie nawet najtrudniejszych zabrudzeń z obiektów i pojazdów.
    CECHY:
    • Silnik indukcyjny z uzwojeniem miedzianym
    • Pompa mosiężna
    • Ochrona przed przegrzaniem
    • Pompa samozasysająca
    • Zbiornik na detergent
    • Regulacja ilości detergentu
    • Auto-stop
    • Przewód zasilający 5m
    • Bęben na wąż
    • Wąż wysokociśnieniowy w stalowym oplocie 10m
    DANE TECHNICZNE:
    Moc znamionowa 3000W
    Napięcie znamionowe 220-240V
    Częstotliwość znamionowa 50Hz
    Ciśnienie znamionowe 14Mpa/140bar
    Maksymalne ciśnienie robocze 18Mpa/180bar
    Maksymalny przepływ 9,2 l/min / 552l/h
    Maksymalne ciśnienie wlotowe 0,7Mpa/ 7bar